Včerajšie správy 6

Autor: Michal Jelinek | 10.9.2015 o 9:40 | Karma článku: 4,57 | Prečítané:  573x

Dnes žiaľ zas o okoloidúcich a o našich plánoch s nimi. Niečo o referende a  tiež o pochode za život. Jeeej.

Únia sa snaží presadzovať svoje ciele ako sú úcta k ľudskej dôstojnosti, sloboda, solidarita, rovnosť, právo, rešpektovanie ľudských práv, ekonomická udržateľnosť a rozvoj, sociálna a kultúrna podpora. Jaaaj. Toto keby nám povedali predtým ako nás opili rožkom, tak by sme určite do EÚ nevstúpili. Teraz je už neskoro.

Šéf eurokomisie Jean Claude Juncker Van Damme kope čo to dá. Chce pokutovať štáty únie, ktoré sa nezapoja do prerozdeľovania utečencov. No a? sem s pokutou. Koľko to bude teraz? 500 ríšskych mariek na hlavu ako voľakedy? Pohodlne uhradíme z fondu na presuny obyvateľstva. Stačí ho po 70 rokoch znova oprášiť.

Filantrop Kiska sa nechal počuť na tému imigrantov. Stúpil na pätu premiérovi a jasne vyjadril svoj postoj pomáhať ľuďom, ktorí to potrebujú. Aká strašná antisociálna ideológia. Premiér na také krátkozraké nápady nemá čas. Má svoje vlastné funkčné riešenia. Podľa neho treba celý problém vytlačiť tam, kde vznikol a prípadne poslať aj armádu do krajín, z ktorých hrozí Slovensku potenciálne riziko utečencov masového charakteru. Takže budeme pomocou armády aktívnej v ďalekom zahraničí brániť bezpečnosť slovenského ľudu tu doma. Že takáto stratégia ešte žiadnemu inému štátu nenapadla. Budeme to musieť skúsiť ako prví, tak sa nemôžeme učiť na chybách iných. Určite to ale bude extrémne účinné a všetky potenciálne vonkajšie hrozby budú eliminované raz a navždy.

A možno aj vnútorné hrozby by sa tak dali riešiť. Skúsme sa nad tým zamyslieť. Čo keby sme korupciu nášho súdnictva riešili povedzme nasadením armády v Sýrii? Minimálne by sme prestali počuť a čítať o kríze v súdnictve. Novinári na Slovensku idú za najtrblietavejšou trblietkou ako kapor. A čo zíde z očí, zíde z mysle a vlastne sa to samé vyrieši. Ignorancia je sladká.

Ale pozor milí ignoranti. Vaše trápne argumenty, že počas referenda ostanete doma a nepôjdete voliť, lebo politikom aj tak neveríte, voľby sú v podstate len ilúzia a nakoniec si mocní tohto štátu aj tak spravia po svojom sa môžu vypariť. Po novom by liberáli chceli len 20% účasť na referende, aby bolo platné. Takže bude stačiť len 10% voličov štátu, aby presadili nejaký názor ktorý ich zaujíma a nechajú odporcov, prípadne ignorantov aby sa potom čudovali. Či a kedy sa ten názor schválený v referende potom presadí aj v parlamente sa asi bude riešiť neskôr v inom referende.

Riešenie otázky prečo Slovensko nemá dostatok dobre informovaných voličov, ktorí majú záujem o veci verejné je už nad rámec liberálnej politiky. Určite to zas zaváňa školstvom a vzdelávaním a ako sme si povedali, táto otázka je u nás dávno vyriešená a nie je prioritou žiadnej strany. Demokratický proces sa dá podobnými úpravami pohodlne vložiť do rúk uvedomelej menšiny, ktorá vie čo chce a nevzdelaná lúza nech čuší, papá hamburgre a kosí vodu.

Chystá sa aj pochod za život. V týchto pohnutých časoch je to potrebné. Chrániť životy ľudí ohrozených vojnami. Pomoc slobodným matkám, zákony na podporu rodičov, zavedenie rodičovských daní pre bezdetných. Podpora školstva a predškolských vzdelávacích zariadení, pomoc deťom zo sociálnych rodín.... Nie. nie. nie. Toto sú všetko veci, ktoré nikoho nezaujímajú. Deštruktívne názory voľnomyšlienkárov a slniečkárov.

Život sa chráni od počatia po prirodzenú smrť a to aj cez mŕtvoly. Napriek tomu že v porovnaní s rokom 1990 máme len 20% interrupcií a týchto zákrokov je stále menej a menej, potrebujeme nutne zákon, ktorý by kriminalizoval ženy, z ktorých chceme matky a ony majú iný názor. Tiež potrebujeme kriminalizovať doktorov, ktorí tieto zákroky robia. My povieme každému aké sú jeho práva na jeho telo. 

Táto rakovina interrupcií náš národ sužuje odkedy boli legalizované. Všetci sa rútime do záhuby. O čo lepšie nám bolo, keď boli umelé potraty ilegálne a aj keď sa robili a nie v malom, tak sme mohli vinníkov aspoň ukameňovať. Teraz môžeme na nich použiť len Matúša 7. Vlastne ani to nie. Ale ak prejde zákon, tak použijeme náš obľúbený farizejský prístup a povieme že to my nie. To zákony.

A nesmieme zabudnúť aj na gayov a lesby čo sa chcú sobášiť a vychovávať deti. To aj keď nie je povolené, tak to treba zakázať ešte tuhšie. Takéto úchylky pri výchove tolerovať nebudeme. Čo keby to náhodou malo zlý vplyv na dieťa?

Ľudia čo majú diagnostikované úchylky spojené s násilníctvom, alkoholizmom, alebo gamblerstvom sa samozrejme môžu ženiť a vydávať, ale iba za dospelú osobu opačného pohlavia. Ich vplyv na výchovu detí necháme v božích rukách.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Legenda Merckx o Saganovi: Súperi mu len nahrávajú

Merckx nevidel na MS poriadne preteky.


Už ste čítali?